Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Pęcice – oferty mieszkań na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

619 000 zł35,87 m² 17 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 129 zł28,95 m² 23 285,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Mokotowie blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Mokotowie. Przestronne mieszkanie na 1 piętrze z dużym salonem i dwoma łazienkami w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa(Pęcice + 14 km)

1 299 999 zł78,78 m² 16 501,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie zostało podzielone na dwie przestrzenie, które mogą być traktowane jak dwa lokale,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,53 m² 14 276,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,53 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku z 1981 roku na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa(Pęcice + 14 km)

3 800 zł35,43 m² 107,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta najmu mieszkania wola, ul. Ogrodowa 65 Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,39 m² 19 719,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 3/6 piętrze i ma południową ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł47,22 m² 15 650,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bytnara "rudego" 20. Mieszkanie zadbane, w starszym standardzie z wymienioną instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł67 m² 26 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wola _ młynów Wysokie 3-pokojowe mieszkanie (2 oddzielne pokoje + pokój z aneksem). Dwie stacje Metra (młynów i Płocka) Mieszkanie zarówno na własne cele mieszkaniowe jak i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 113 zł27,80 m² 26 119,17 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wygodne i eleganckie mieszkanie na Mokotowie czeka na właściciela. Prestiżowa, bezpieczna okolica. Apartament z dużą loggią, ładnym widokiem z 5 piętra. Okolica bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Pęcice

Pęcice,mazowieckie

860 000 zł210 m² 4 095,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jedna polowa blizniaka, powierzchnia calkowita domu 210 m2, powierzchnia dzialki 530m2. Parter: wiatrolap, kotlownia/schowek, lazienka, kuchnia, salon, jadalnia, taras, garaz. Pietro: 4 pokoje,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij